Ürün Detayı

AJN-ASN 160-200

Ürün Kodu: 0

AJN-ASN 160-200 TCM İSTİF MAKİNALARI

  • Ürün Tanımı : Ayakta kullanılan istif makinası
  • Kaldırma Kapasitesi: 1600-2000 kg
  • Yük Merkezi: 600 mm
  • Kaldırma Yükseklikleri: 2900–6750 mm

Dünya standartlarında güvenlik

Operatör makinanın dış hatları ile operatör koruyucu tavan sütunları arasında emniyetle konumlandırılmıştır. Sağlam operatör koruma tavanı, operatörü yukardan düşebilecek yüklere karşı korur. Ergonomik sürüş ortamı operatörün rahat çalışabilmesine olanak sağlar. Sabit olmayan zemin, gövde titreşimlerini en aza indirger ve alçak basamak girişi kolaylaştırır ve kabin içine daha çok yer kalır. Zeminde, elektrik emniyetli, ayak svici vardır.

Daha yüksek verimlilik için Ergo sürücü bölmesi

Operatörün konforunu artırmak için, kumandalar iyi konumlandırılmış olup erişimleri kolaydır. Kaldırma ve indirme elektrikli oransal valf ile duyarlı olarak kontrol edilir. Tam ayarlanabilir servo direksiyon simidi ve kumanda paneli, kusursuz sürüş pozisyonunu bulmayı kolaylaştırır.

Yazı yazmak için bölüm ve pratik depolama alanı standart olarak mevcuttur.

Kolay girişli çatal tasarımı

Konikleştirilmiş profile sahip benzersiz çatal tasarımı ve farklı çatal uç yapısı palet içerisine kolay giriş sağlar. Yük taşıyıcınıza giriş çıkışlarda kısa yolu kullanarak işinizi hızlandırın.

Kompakt şase dizaynı

TCM ayakta kullanılan istif makinası kompakt dizaynı sayesinde yaya kumandalı tüm istif makinalarına oranla daha güçlü, daha hızlı ve daha dar alanda çalışabilmektedir.

Maksimum çalışma süresi için ortak kullanılan komponentler

AJN, TCM'nin ortak kullanılan komponentler kavramı ile modüler olarak dizayn edilmiştir. PSH  ve ASN ile pek çok komponenti ortaktır. Bu, hem kullanım ömrünü uzatır hem de yedek parça temin süresini kısaltır. AC motor ve motor frenlemesi ile azaltılmış fren aşınması, servis aralıklarının uzatılmasına yardımcı olur.